Finanse w kobiecym wydaniu o aplikacji Mój skarbiec

Na fanpage’u Agnieszki Lisowskiej – Finanse w kobiecym wydaniu – pojawił się test aplikacji Mój skarbiec. Dzięki za dobre słowo 🙂

Agnieszka Lisowska prowadzi blog o finansach kierowany w szczególności do kobiet. Pragnie budować świadome podejście do sfery finansowej z różnych jej perspektyw. Jej aktywność realizuje się nie tylko w mediach społecznościowych, lecz także poprzez warsztaty i spotkania indywidualne. Zapraszam!

A tak opisuje siebie i swoją działalność Agnieszka:

Nazywam się Agnieszka Lisowska i zajmuję się edukacją finansową kobiet. W jasny i przystępny sposób uczę zarządzania pieniędzmi m.in. budżetem domowym, zadłużeniami, oszczędzaniem, a także związanymi z nimi nawykami i przekonaniami.
Moim celem jest, aby Kobiety rozwijały swoją inteligencję finansową, dążyły do niezależności i wolności finansowej.
Niestety bardzo często zapominamy o tej ważnej sferze naszego życia. Wydajemy za dużo i nie oszczędzamy, a swoją sytuację tłumaczymy sobie zbyt niskim wynagrodzeniem. Nic bardziej mylnego.
Problem zarządzania pieniędzmi dotyczy osób o różnym statusie materialnym, dlatego tak ważna jest edukacja finansowa.
Zapraszam na mój fanpage oraz do uczestnictwa w warsztatach jak i spotkaniach indywidualnych, dzięki czemu uświadomicie sobie, że ten temat jest ogromnie ważny i ma wpływ na całe nasze życie.
Finanse w kobiecym wydaniu

W odpowiedzi na “Finanse w kobiecym wydaniu o aplikacji Mój skarbiec”

Możliwość komentowania została wyłączona.