Dodawanie Klienta jeszcze prostsze – Do usług w wersji 1.1

W Google Play jest już dostępna, a w App Store – lada moment, pojawi się aktualizacja aplikacji Do usług.

W nowej wersji podstawowe zmiany to:

  • Możliwość utworzenia nowego Klienta na podstawie kontaktu zapisanego w naszym urządzeniu mobilnym: Skromną ikonkę o dużych możliwościach 😉 znajdziemy na formularzu nowego Klienta. Jej dotknięcie przeniesie nas do listy kontaktów naszego telefonu, gdzie możemy wskazać kontakt do zaimportowania. Aplikacja uzupełni formularz nowego Klienta automatycznie na podstawie informacji zapisanych w ramach kontaktu. Aplikacja w żaden sposób nie modyfikuje kontaktów w telefonie.
  • Możliwość wyszukiwania Klientów jednorazowych na ekranie Klienci: W filtrze listy Klientów dostępnym w belce wyszukiwania mamy możliwość wybrania, czy na liście mają być również pokazywani Klienci jednorazowi. Dotychczas informacja o tych Klientach była widoczna tylko na zleceniach. Teraz w przypadku gdy np. taki Klient chciałby skorzystać z naszej usługi ponownie, możemy go szybko odnaleźć i utworzyć nowe zlecenie.

Oprócz tego w aplikacji poprawiłem obsługę subskrypcji, które mogły w niektórych przypadkach prosić o weryfikację zbyt często.

2 odpowiedzi na “Dodawanie Klienta jeszcze prostsze – Do usług w wersji 1.1”

  1. Świetna aplikacja. Dobrze byłoby w przyszłości mieć możliwość exportu danych do pliku exel. Kolejnym dobrym krokiem była by możliwość zrobienia w aplikacji raportu z wykonania usługi i wysłania go bezpośrednio z aplikacji do klienta. Dobra robota

Możliwość komentowania została wyłączona.