Nowa aplikacja – Moja szafa!

Już jest odpakowana na same Święta – aplikacja Moja szafa.

Powstała dzięki Ewie M. i mam nadzieję będzie służyć wielu.

Dziękuję również za wsparcie w procesie tworzenia nie tylko Ewie, ale i Pawłowi R., szczególnie za sugestie wizualizacyjne.

Aplikacja pozwala na uporządkowanie swoich ubrań i miejsc ich przechowywania. Z łatwością możesz dodać do niej ubranie fotografując je i opisując. Jeśli sobie życzysz, możesz dopisać szereg dodatkowych właściwości ubrań: od rozmiaru, koloru, stopnia zużycia do nawet sklepu, w którym zostało kupione ubranie.

Ponadto aplikacja pozwala na przechowywanie paragonu do danego ubrania. Już nie musisz szukać potwierdzenia zakupu, bo zawsze będzie z Twoim ubraniem.

Podobnie jest z instrukcją prania. Zapisz ją w aplikacji i możesz swobodnie obcinać metki. Teraz masz dostęp do „metki” na zawsze.

Dodatkowo aplikacja Moja szafa pozwala na tworzenie listy rzeczy do spakowania na podróż. Gdziekolwiek jedziesz już prawie jesteś gotowa/-y z Moją szafą. Zaznacz ubrania, które chcesz spakować, dodaj rzeczy dodatkowe, a przy pakowaniu odhaczaj te już spakowane. Teraz możesz ruszać mając pewność, że spakowałaś/-łeś wszystko z listy.

Zachęcam do wypróbowania. Aplikacja jest dostępna w App Store i Google Play.

Pobierz z Google Play

W odpowiedzi na “Nowa aplikacja – Moja szafa!”

Możliwość komentowania została wyłączona.