Zapraszam do lektury mojego gościnnego wpisu na blogu Oszczędzanie na przyszłość na temat aplikacji Mój skarbiec.

Dziękuję prowadzącej bloga Joannie Postupalskiej-Bożek i Pawłowi Rutkowskiemu za nawiązanie współpracy.

 

Joanna Postupalska-Bożek jest finansistką – wiele lat przepracowała w instytucjach finansowych, zarządzając pieniędzmi klientów, sprzedając produkty finansowe i ubezpieczeniowe, doradzając, czy później wspierając pracowników instytucji w trudnym procesie sprzedaży produktów emerytalno-oszczędnościowych. Jest koordynatorem sprzedaży produktów finansowych, trenerem prowadzącym wystąpienia i spotkania szkoleniowe dla pracowników Banku, redaktorem strony internetowej i Partnerem Rowińska Business Coaching  … a od 27 lipca 2017 także blogerką finansową. Pisze blog „Oszczędzanie na przyszłość” o tym, jak oszczędzać na przyszłość, budować kapitał przede wszystkim emerytalny i nie bać się zarządzania własnymi finansami – przecież pieniądze w życiu są najważniejsze.
Wszystko co robi i czym się interesuje obraca się „w temacie” jak oszczędzać i inwestować pieniądze, po to, aby zapewnić sobie wolność i poczucie komfortu finansowego przede wszystkim w okresie, kiedy nasza aktywność zawodowa znacznie się ograniczy lub skończy, czyli głównie na emeryturze. W temacie oszczędzania na przyszłość potrzebna jest zarówno twarda wiedza o zarządzaniu finansami i o produktach oszczędnościowo-emerytalnych, jak i na temat naszego nastawienia i świadomości własnego rozwoju w tym obszarze. Ten drugi element wydaje się dużo prostszy do opanowania, choć sama ciągle się uczy i opanowuje szeroko pojętą świadomość siebie.
Jej misją jest, aby każdy, kto chce wziąć życie we własne ręce, nauczył się oszczędzać i tak zarządzał własnymi finansami, aby powstawały nadwyżki dające poczucie wolności, mocy, szczęścia i spokoju. Chciałaby być inspiracją dla tych ludzi, dla WAS.
Link do bloga: http://www.oszczedzanienaprzyszlosc.pl
Link do fanpage: https://www.facebook.com/oszczedzanienaprzyszlosc/