W tym tygodniu opublikowałem aktualizację aplikacji Mój skarbiec i oznaczyłem wersją 1.1.0, bo pojawiły się tam nowe funkcjonalności. Mam nadzieję, że poprawią korzystanie z niej.

Oto one:

  • Cele miesięczne – w Ustawieniach pojawiła się nowa pozycja: Cele miesięczne. Pozwala na jednym ekranie ustawić swoje cele w zakresie wpływów i wydatków. Wcześniej trzeba było żonglować między kategoriami, co nadal jest dostępne, ale nie polecam 🙂 Obecnie w Celach miesięcznych można suwakami ustawiać docelowe poziomy wydatków w poszczególnych kategoriach i na bieżąco weryfikować jak to się ma do planowanego przychodu. Aplikacja w podsumowaniu pokazuje, czy uda nam się zaoszczędzić, czy może zabraknie.
  • Więcej szczegółów w Analizach – w analizie Realizacji celów dodałem podsumowanie pokazujące jak w danym okresie zrealizowaliśmy nasze cele w sumie na poziomie wpływów i wydatków. Znalazła się tam również informacja o tym, czy w wybranym okresie udało nam się zaoszczędzić czy może wygenerowaliśmy deficyt. Oczywiście wyniki realizacji w poszczególnych kategoriach są również dostępne. Wskazówka: obróć ekran do poziomego, aby zobaczyć więcej szczegółów.
  • Przelew między rachunkami – dotychczas był możliwy tylko w oknie Wpłaty, teraz jest również dostępny w oknie wypłaty. Nie ważne więc, czy tapniemy plus czy minus na ekranie konta, to i tak będzie można taki transfer zarejestrować.

To tyle i miłego używania!